مولتی متر
  • MultiMetr Telegram

مولتی متر • ربات های پرنده

آموزش حل مشکل شارژ نشدن باتری لیتیوم پلیمر به دلیل خالی شدن بیش از اندازه

بعضی از اوقات در صورتی که ولتاژ هر سل از باتری های لیتیوم پلیمر را به کمتر از ۳ ولت برسانید ممکن است دیگر قادر به شارژ باتری از طریق شارژر لیتیوم پلیمر نباشید . زیرا ممکن است شارژر به شما خطای اینکه ولتاژ هر سل از باتری خیلی کم است را برایتان نمایش دهد . در این مقاله قصد داریم روش حل مشکل شارژ نشدن باتری لیتیوم پلیمر به دلیل خالی شدن بیش از اندازه را خدمت دوستان و کاربران عزیز سایت مولتی متر آموزش دهیم .

حل مشکل شارژ نشدن باتری لیتیوم پلیمر

آموزش تصویری کانفیگ و راه اندازی فلایت کنترل MultiWii

در این پست آموزشی سایت مولتی متر قصد داریم روش کار با فلایت کنترل MultiWii را خدمت کاربران آموزش دهیم . آموزش کانفیگ و راه اندازی فلایت کنترل MultiWii را در دو جلسه خواهد بود که جلسه یا قسمت اول امروز خدمتتون آموزش داده خواهد شد و قسمت دوم نیز تا چند روز آینده بر روی سایت قرار خواهد گرفت .

فلایت کنترل مولتی ویی یکی از فلایت کنترل های ارزان قیمت بازار می باشد که به نسبت قیمت خود کارایی و پایداری خوبی دارد .

در صورتی که نیاز به یک پرنده با پایداری بسیار بالا دارید می توانید از فلایت کنترل Naza استفاده کنید که برای ساخت و راه اندازی کوادکوپتر می توانید از آموزش تصویری ساخت کوادکوپتر با فلایت کنترل نازا استفاده کنید .

آموزش کانفیگ فلایت کنترل MultiWii

آشنایی با ۵ نکته بسیار مهم برای یادگیری پرواز با کوادکوپتر های سرعتی FPV Racing

در صورتی که شما یک فرد تازه کار در زمینه ی ساخت کوادکوپتر های FPV هستید به طور حتم به دنبال یادگیری پرواز کوادکوپتر های سرعتی نیز هستید .

پس در صورتی که قصد یادگیری پرواز با کوادکوپتر های سرعتی را دارید ما به شما توصیه می کنیم به ۵ نکته ای که در اینجا به آن اشاره می کنیم حتما توجه نمایید .

در صورتی که شما به این ۵ نکته اشاره شده توجه نمایید می توانید یک خلبان کوادکوپتر FPV مثل Charpu شوید .

که در تصویر زیر شما تصویری از چارپو Charpu را می توانید ببینید .

یادگیری پرواز با کوادکوپتر های سرعتی FPV Racing

راهنمای نگهداری از باتری های لیتیوم پلیمر LIPO – قسمت دوم

در قسمت دوم آموزش نگهداری از باتری های لیتیوم پلیمر LIPO قصد داریم در ادامه قسمت اول نگهداری از باتری های لیتیوم پلیمر LIPO راه و روش هایی که با آن ها می توانید طول عمر باتری های لیتیوم پلیمر را افزایش دهید خدمت شما عزیزان آموزش دهیم .

نکاتی که در این آموزش ها بیان می شود باعث می گردد بتوانید از باتری خریداری شده بیشترین دفعات استفاده را داشته باشید .

که از این نکات می توان به دمای کاری باتری ، ولتاژ شارژ و دسارژ و … می توان اشاره نمود .

نگهداری از باتری های لیتیوم پلیمر LIPO

راهنمای انتخاب فلایت کنترل مناسب در ساخت کوادکوپتر

انتخاب فلایت کنترل مناسب یکی از مهمترین و کلیدی ترین کارها در آموزش ساخت کوادکوپتر می باشد که هر فردی باید با توجه به نیاز های خود بهترین فلایت کنترل را برای ربات پرنده خود انتخاب نماید .

در این پست آموزشی قصد داریم به صورت کامل روش انتخاب فلایت کنترل مناسب را برای کاربران سایت مولتی متر آموزش دهیم .

پس در صورتی که در انتخاب فلایت کنترل مناسب دچار مشکل شده اید کافی است این مقاله آموزشی را تا انتها بخواهید تا با ویژگی های خاص هر فلایت کنترل آشنا شوید .

آموزش ساخت کوادکوپتر - راهنمای انتخاب فلایت کنترل مناسب برای کوادکوپتر

آشنایی با انواع کوادکوپترها و معرفی کوادکوپترهای پرطرفدار

در مقاله ی آشنایی با انواع کوادکوپترها و معرفی کوادکوپترهای پرطرفدار قصد داریم انواع مختلف کوادکوپترها که در بازار موجود هستند را معرفی کرده و سپس مطالبی در مورد کوادکوپترهای دست ساز در اختیار شما قرار دهیم و مقایسه ای کوتاه بین کوادکوپترهای دست ساز و کوادکوپتر های آماده پرواز داشته باشیم . پس اگر در انتخاب کوادکوپتر مناسب نیاز به راهنمایی دارید خواندن مقاله آشنایی با انواع کوادکوپترها و معرفی کوادکوپترهای پرطرفدار را که در ادامه به آن خواهیم پرداخت را به شما توصیه می کنم .

آشنایی با انواع کوادکوپترها و معرفی کوادکوپترهای پرطرفدار

راهنمای انتخاب فلایت کنترل مناسب برای فیلم برداری و عکس برداری هوایی با کوادکوپتر

راهنمای انتخاب فلایت کنترل مناسب برای فیلم برداری و عکس برداری هوایی با کوادکوپتر یک پست آموزشی برای افرادی مناسب می باشد که قصد ساخت یک کوادکوپتر برای فیلم برداری و تصویر برداری هوایی دارند ولی در انتخاب فلایت کنترل مناسب برای برای فیلم برداری دچار مشکل شده اند . امروزه کوادکوپترها کاربرد های بسیار وسیعی دارند که می توان به فیلم برداری هوایی ، نقشه برداری ، گرمانگاری ، حمل و نقل ، جست و جو و رهایی ، کشاورزی و …. اشاره نمود .طبق آمار رسمی حدود ۶۰ درصد از کاربردهای کوادکوپترها برای فیلم برداری هوایی می باشد .

انتخاب فلایت کنترل مناسب برای فیلم برداری هوایی با کوادکوپتر