مولتی متر
  • MultiMetr Telegram

مولتی متر • مطالب متفرقه

دانلود فیلم آموزشی کانفیگ و راه اندازی فلایت کنترل APM – جلسه چهارم

فیلم آموزش کانفیگ ماژول های فلایت کنترل APM شامل کانفیگ تمامی ماژول های اضافی نصب شده به فلایت کنترل APM می باشد .

که در این جلسه ی آموزشی نحوه ی کانفیگ ماژول پاور که به منظور مانیتورینگ جریان و ولتاژ باتری استفاده می شود آموزش داده خواهد شد و در ادامه ی این جلسه سایر مطالب آموزشی مرتبط با کانفیگ فلایت کنترل آموزش داده خواهد شد . که این آموزش ها شامل کانفیگ تنظیمات مرتبط با Pre-ARM و … می باشد .

فیلم آموزش کانفیگ ماژول های فلایت کنترل APM

دانلود فریمور و نرم افزار GUI فلایت کنترلر MultiWii

فلایت کنترلر MultiWii یکی از فلایت کنترلر های موجود در بازار می باشد که به صورت متن باز روانه بازار شده است . که به دلیل متن باز بودن این فلایت کنترل کاربران می توانند در صورت نیاز تغییرات مورد نظر خود را بر روی این فلایت کنترل پیاده سازی کنند . ولی در صورتی که نیاز به قابلیت خاص ندارید نیاز به ایجاد تغییرات بر روی هسته و برنامه نویسی فلایت کنترلر ندارید و شما برای ساخت پرنده کافیست فایل فریمور که همان سورس این فلایت کنترل می باشد را از پایین دانلود کرده و بر روی فلایت کنترل خود آپلود کنید .

دانلود فریمور و نرم افزار GUI فلایت کنترلر MultiWii

دانلود نرم افزار آردوینو ARDUINO ورژن ۱٫۸٫۱ – نسخه ی ویندوز

نرم افزار آردوینو (ARDUINO) که یک نرم افزار اوپن سورس می باشد به شما کمک خواهد کرد که به راحتی برنامه ی خود را داخل این نرم افزار بنویسید و آن را بر روی برد آردوینو آپلود کنید . نرم افزار آردوینو بر روی تمامی سیستم عامل های ویندوز ، لینوکس و مکینتاش قابل نصب و اجرا می باشد . نرم افزار آردوینو بر پایه ی زبان برنامه نویسی جاوا نوشته شده است . همچنین نرم افزار آردوینو با تمامی بردهای آردوینو سازگاری داشته و می توان از این نرم افزار آردوینو بر روی تمامی بردهای آردوینو استفاده کرد .

دانلود نرم افزار آردوینو ARDUINO ورژن 1.8.1 - نسخه ی ویندوز

دانلود آخرین ورژن کامپایلر کدویژن CodeVisionAVR 3.12

نرم افزار یا به اصطلاح بهتر کامپایلر کدویژن CodeVisionAVR یکی از بهترین کامپایلرهای زبان C برای میکروکنترلرهای AVR می باشد که با داشتن امکانات و قابلیت های فراوان در کنار یادگیری آسان این کامپایلر باعث شده به یکی از بهترین و پرطرفدارترین کامپایلرهای AVR تبدیل شود . که در ادامه می توانید این آخرین ورژن کامپایلر CodeVisionAVR را با لینک مستقیم دانلود کنید.

دانلود آخرین ورژن کامپایلر کدویژن CodeVisionAVR 3.12

دانلود آخرین ورژن کامپایلر کدویژن CodeVisionAVR 3.12

دانلود کامپایلر بسکام BASCOM-AVR 2.0.7.6

یکی از بهترین کامپایلرهای محبوب برای برنامه نویسی به زبان بیسیک نرم افزار BASCOM-AVR 2.0.7.6 می باشد ،که  افراد زیادی با این کامپایلر آشنا هستند و یا حداقل اسم این کامپایلر را شنیده اند ، تغییراتی که در این نسخه از کامپایلر  BASCOM-AVR 2.0.7.6  افزوده شده است عبارتند از :

  • پشتیبانی از میکرو کنترلر های سری XMEGA.
  • پشتیبانی از پروگرامر های بیشتر برای ارتباط مستقیم با بسکام .
دانلود کامپایلر بسکام BASCOM-AVR 2.0.7.6

دانلود کامپایلر بسکام BASCOM-AVR 2.0.7.6

  • 1