مولتی متر
  • MultiMetr Telegram

مولتی متر • ربات های پرنده

آموزش استفاده صحیح از شارژر باتری های لیتیوم پلیمر به زبان فارسی

در این آموزش تصویری قصد داریم نحوه ی استفاده ی صحبح از شارژر باتری های لیتیوم پلیمر را که برای شارژ باتری هواپیما و مولتی روتورها استفاده می شود را برای اولین بار در سطح اینترنت آموزش دهیم . در این آموزش به طور کامل روش های نگه داری از باتری های لیتیوم پلیمر ، نحوه ی صحیح شارژ و نگه داری از این باتری ها ، راهنمای خرید شارژر مناسب ، نحوه ی استفاده از شارژر ها و توضیح کامل کار با شارژر باتری های لیتیوم پلیمر آموزش داده خواهد شد .

آموزش استفاده صحیح از شارژر باتری های لیتیوم پلیمر

دوره مجازی ساخت کوادکوپتر با فلایت کنترل نازا Naza – جلسه چهارم

در جلسه ی چهارم از آموزش ساخت کوادکوپتر با فلایت کنترل نازا NAZA قصد داریم آموزش های مربوط به آموزش های مرتبط با کالیبره کردن سنسور قطب نما و نکات مهم قبل از پرواز را در فلایت کنترل Naza آموزش دهیم . همچنین در ادامه آموزش تمامی نکات مرتبط با LED نمایش دهنده وضعیت فلایت کنترل را بررسی خواهیم کرد . پس جلسه ی چهارم آموزش ساخت کوادکوپتر با فلایت کنترل نازا مربوط به راهنمای کار با فلایت کنترل نازا و تنظیمات قبل از پرواز می باشد .

آموزش ساخت کوادکوپتر با فلایت کنترل نازا

دوره مجازی ساخت مولتی روتور با فلایت کنترل نازا Naza – جلسه سوم

در جلسه ی سوم از آموزش ساخت مولتی روتور با فلایت کنترل نازا NAZA قصد داریم آموزش های مربوط به آموزش های مرتبط به دانلود نرم افزار های مرتبط با فلایت کنترل نازا ، دانلود درایور فلایت کنترل نازا و راهنمای کانفیگ اولیه ی فلایت کنترل Naza می باشد  . پس جلسه ی سوم آموزش ساخت مولتی روتور با فلایت کنترل نازا مربوط به راهنمای راه اندازی نرم افزارهای مرتبط ، راهنمای نصب و اتصال فلایت کنترل نازا به کامپیوتر و کانفیگ فلایت کنترل نازا می باشد .

آموزش ساخت مولتی روتور و کانفیگ و راه اندازی فلایت کنترل نازا NAZA به زبان فارسی

دوره مجازی ساخت مولتی روتور با فلایت کنترل نازا Naza – جلسه دوم

در جلسه ی دوم از دوره ی مجازی آموزش ساخت مولتی روتور با فلایت کنترل نازا قصد داریم آموزش های مربوط به اتصال قسمت های مختلف مولتی روتور به هم را به صورت کامل آموزش دهیم . به عنوان مثال در این آموزش اتصال موتور ها به اسپید کنترل ها ، راهنمای اتصال اسپید کنترل ها به فلایت کنترل . روش اتصال قطعات مختلف فلایت کنترل نازا آموزش داده خواهد شد . پس جلسه ی دوم آموزش ساخت مولتی روتور با فلایت کنترل نازا مربوط به راهنمای اتصال و مونتاژ قطعات و قسمت های مختلف مولتی روتور به هم خواهد بود.

دوره مجازی ساخت مولتی روتور با فلایت کنترل نازا Naza

دوره مجازی ساخت مولتی روتور با فلایت کنترل نازا Naza – جلسه اول

در جلسه ی اول از دوره ی مجازی آموزش ساخت مولتی روتور با فلایت کنترل نازا قصد داریم مطالبی در مورد مولتی روتور ها ، کاربردهای مولتی روتور ، اجزای یک مولتی روتور ، انواع فلایت کنترل های موجود در بازار ، انواع فلایت کنترل های DJI ، مزایای فلایت کنترل های نازا ، معایب فلایت کنترل های نازا و تفاوت فلایت کنترل های Naza M v2 با فلایت کنترل Naza M Lite خدمت دوستان شرکت کننده در دوره آموزش دهیم.

آموزش ساخت مولتی روتور با فلایت کنترل Naza V2

ثبت نام دوره جامع آموزش ساخت کوادکوپتر با فلایت کنترل نازا NAZA

در راستای تکمیل تر شدن هر چه بیشتر آموزش های مرتبط با ساخت ربات های پرنده تصمیم گرفتیم تا با یک دوره آموزشی جامع و کامل دیگر در این زمینه در خدمت شما عزیزان باشیم و  گامی دیگر در راستای ارتقائ سطح علمی علاقمندان به مبحث ساخت ربات های پرنده برداریم . لذا با دوره آموزشی ساخت مولتی روتورها با فلایت کنترل های NAZA M در خدمت شما عزیزان هستیم. این دوره هم مثل دوره های گذشته سایت مولتی متر با هزینه ای بسیار مقرون به صرفه برگزار خواهد شد تا شما علاقمندان به مبحث ربات های پرنده و مولتی روتور ها با هزینه کمتر ، مطالب بیشتری را نسبت به کلاس های حضوری و … فرا گیرید.

آموزش ساخت کوادکوپتر با فلایت کنترل نازا

دانلود فیلم آموزش پروگرم و کالیبره کردن اسپید کنترل ها

در این فیلم آموزشی کمیابی که امروز قصد داریم روی سایت قرار دهیم قصد داریم شما را به طور کامل با نحوه ی پروگرم و کالیبره کردن اسپید کنترلرها آشنا کنیم . کالیبره کردن اسپید کنترل ها در مولتی روتورها بسیار حائز اهمیت می باشد که دلیل آن برای پایداری بیشتر مولتی روتورها و هم چنین افزایش عمر قطعات اسپید کنترلر می توان اشاره کرد .

دانلود فیلم آموزش پروگرم و کالیبره کردن اسپید کنترل ها

دانلود فیلم آموزش پروگرم و کالیبره کردن اسپید کنترل ها