مولتی متر
  • MultiMetr Telegram

مولتی متر • آموزش ساخت کوادکوپتر

دوره مجازی ساخت کوادکوپتر با فلایت کنترل APM – آموزش اتصال ماژول سونار

آموزش اتصال ماژول سونار به فلایت کنترل APM – در این آموزشی که امروز برای کاربران دوره ی ساخت کوادکوپتر با فلایت کنترل APM تهیه شده است قصد داریم آموزش اتصال ماژول سونار ( آلتراسونیک ) به فلایت کنترل APM را آموزش دهیم . از ماژول سونار در ربات های پرنده برای حفظ ارتفاع پرواز و جلوگیری از برخورد پرنده به کوه ها و … استفاده می شود که در این آموزش تصویری قصد داریم شما را با نحوه ی اتصال سونار به فلایت کنترلر APM به منظور افزایش پایداری پرنده در حفظ ارتفاع پرواز را آموزش دهیم.

آموزش اتصال ماژول سونار به فلایت کنترل APM

آموزش ساخت کوادکوپتر ریس – سرعت FPV Racing – جلسه هفتم (جبرانی اول)

جلسه هفتم آموزش ساخت کوادکوپتر FPV Racing که جلسه جبرانی اول ما هست قصد داریم آموزش اتصال GPS به فلایت کنترل Naze32 را آموزش دهیم. از کاربردهای GPS در کوادکوپترهای ریس می توان به افزایش پایداری از قبیل حفظ موقعیت و ارتفاع ، نمایش سرعت حرکت پرنده ، برگشت به خانه در صورت قطع ارتباط و … می باشد . که در این آموزش ما قصد داریم روش وصل کردن ماژول GPS به فلایت کنترل Naze32 و نحوه ی کانفیگ نرم افزاری آن را آموزش دهیم .

آموزش اتصال GPS به فلایت کنترل Naze32

آموزش ساخت کوادکوپتر ریس – سرعت FPV Racing – جلسه ششم

در جلسه ششم جلسه آخر  از دوره ی آموزش ساخت کوادکوپتر سرعتی  قصد داریم شما را با نحوه ی انتخاب ملخ مناسب برای موتورها ، نحوه ی بالانس کردن ملخ ها و نحوه ی بستن ملخ ها بر روی موتورها آشنا کنیم .

در ادامه ی جلسه ششم آموزش ساخت کوادکوپتر شما را با تست های قبل از پرواز آشنا می کنیم .

و در پایان راه هایی که شما را در حرفه ای شدن در زمینه ی هدایت کوادکوپترهای سرعتی کمک می کند را معرفی خواهیم کرد .

آموزش ساخت کوادکوپتر

آموزش ساخت کوادکوپتر

آموزش ساختن کوادکوپتر ریس – سرعت FPV Racing – جلسه پنجم

در جلسه پنجم از دوره ی آموزش ساخت کوادکوپتر سرعتی FPV Racing قصد داریم شما را با نحوه ی خرید قطعات FPV از قبیل دوربین ، فرستنده تصویر ، گیرنده تصویر ، مانیتور و عینک FPV و در ادامه با نحوه ی راه اندازی سیستم FPV آشنا کنیم .

در ابتدای جلسه در مورد راهنمای خرید قطعات نکات و آموزش هایی بیان می شود .

و در ادامه نحوه ی راه اندازی و اتصال دوربین و فرستنده و گیرنده تصویر و … به صورت کامل آموزش داده خواهد شد .

آموزش ساختن کوادکوپتر

آموزش ساخت کوادکوپتر ریس – سرعت FPV Racing – جلسه چهارم

در جلسه چهارم از دوره ی آموزش ساخت کوادکوپتر FPV Racing قصد داریم شما را با نحوه ی کانفیگ نرم افزاری این فلایت کنترل آشنا کنیم .

در ابتدای جلسه نحوه ی نصب نرم افزار های مربوط را آموزش خواهیم داد و در ادامه نحوه ی کالیبره کردن سنسور ها و رادیو کنترل و … را آموزش خواهیم داد .

و همچنین در ادامه آن نحوه ی کالیبره کردن و پروگرم کردن اسپید کنترل ها ، عوض کردن جهت گردش موتورها و … را نیز آموزش خواهیم داد .

آموزش ساخت کوادکوپتر FPV

آموزش ساخت کوادکوپتر ریس – سرعت FPV Racing – جلسه سوم

در جلسه سوم از دوره ی آموزش ساخت کوادکوپتر FPV Racing قصد داریم باقی مانده جلسه دوم آموزش ساخت کوادکوپتر ریس را تکمیل نموده و سیم بندی کوادکوپتر که شامل اتصال اسپید کنترل ها به فلایت کنترل ، اتصال گیرنده رادیو کنترل به فلایت کنترل را خدمت کاربران این دوره ، آموزش دهیم .

جلسه سوم آموزش ساخت کوادکوپتر ریس ، تماما به صورت عملی بوده و شما به صورت کامل با روش اتصالات و سیم بندی کوادکوپتر سرعتی آشنا خواهید شد .

آموزش ساخت کوادکوپتر سرعتی - آموزش ساخت مینی کوادکوپتر

آموزش ساخت کوادکوپتر ریس – سرعت FPV Racing – جلسه دوم

در جلسه دوم از دوره ی آموزشی ساخت کوادکوپتر FPV Racing قصد داریم به صورت عملی در ابتدا قطعاتی مثل فریم ، موتورها و اسپید کنترلر ها را خدمت شما معرفی نماییم .

در ادامه ی جلسه دوم از آموزش ساخت کوادکوپتر به نحوه اتصال موتورها با اسپید کنترلر و نحوه ی اتصال صحیح موتورهای راستگرد و چپگرد به فریم را خدمت کاربران این دوره آموزش دهیم .

جلسه دوم تماما به صورت عملی بوده و شما حتی با روش صحیح لحیم کاری موتورها به اسپید کنترل ها و …  نیز آشنا خواهید شد .

آموزش ساخت کوادکوپتر ریس – سرعت FPV Racing – جلسه دوم