دوره ی آموزش عملی آردوینو از مقدماتی تا پیشرفته – جلسه (فوق العاده)


آردوینو
mahdi1992
۲۰ مهر ۱۳۹۸
0
0 نظر

آموزش ساخت رادیو کنترل قابل ارتقا تا ۲۰ کانال با قابلیت تلمتری

این جلسه ویژه ی کاربرانی می باشد که تا ۱ فرودین سال ۱۳۹۸ در دوره ی آموزش صفر تا صد آردوینو شرکت نموده اند .

وب سایت مولتی متر به پاس قدردانی از کاربرانی که در این مدت در کنار مجموعه ی مولتی متر بوده اند در نظر دارد به عنوان عیدی برای کاربرانی که تا ۱ فروردین ۱۳۹۸ در دوره ی صفر تا صد آردوینو شرکت کرده اند ، دوره ی ساخت رادیو کنترل ۲۰ کاناله با قابلیت تلمتری را به صورت رایگان در اختیار این عزیزان قرار دهد .

این دوره به صورت خودکار برای تمامی کاربران فعالسازی شده است و هم اکنون می توانید با مراجعه به صفحه ی دوره ی رادیو کنترل اقدام به دانلود آموزش های این دوره نمایید .

آموزش ساخت رادیوکنترل 16 کاناله حرفه ای

آردوینو یا Arduino چیست؟

آردوینو یک پلت فرم محاسباتی فیزیکی open-source است که بر اساس یک برد میکروکنترلر ساده تهیه شده، و نیز یک محیط توسعه برای نوشتن نرم افزار جهت کار با برد می باشد.

آردوینو می تواند جهت ایجاد اشیای تعاملی، گرفتن ورودی از تعداد زیادی سوییچ و حسگر، و کنترل تنوعی از لامپ ها، موتورها، و سایر خروجی های فیزیکی به کار گرفته شود.

از آردوینو می توانید برای ساخت مدارات میکروکنترلی استفاده نمایید .

از مزایای آردوینو می توان به سادگی کار آن و عدم نیاز به پیش زمینه و تجربه کاری در زمینه الکترونیک برای ساخت انواع مدارات اشاره کرد. دلیل استفاده از آلتیوم دیزاینر و مزایای آن ؟

جزئیات جلسه (فوق العاده) آموزش آردوینو –ساخت رادیو کنترل :

کیفیت فیلم آموزشی : HD (عالی )

زبان فیلم آموزشی : فارسی

تهیه شده توسط : مهدی صحبتی ها

منبع فیلم آموزشی : سایت مولتی متر

دانلود فیلم آموزشی جلسه (فوق العاده) – ساخت رادیو کنترل حرفه ای :

در صورتی که تا تاریخ ۱ فروردین ۱۳۹۸ در دوره آموزش آردوینو شرکت نموده اید می توانید با مراجعه به صفحه مربوط به دوره ی آموزش ساخت رادیو کنترل حرفه ای اقدام به دانلود فیلم های آموزشی نمایید .

 


دیدگاه های ثبت شده برای این مقاله