راهنمای خرید موتور ، اسپید کنترل و باطری برای مولتی روتور ها – جلسه ۳ (محاسبه تایم پرواز)


ربات های پرنده
mahdi1992
۲۰ مهر ۱۳۹۸
0
0 نظر

در جلسه سوم راهنمای خرید موتور براشلس ، اسپید کنترل و باتری برای ربات های پرنده از قبیل کوادکوپتر ، اوکتا کوپتر و هگزا کوپتر قصد داریم مدت زمان پرواز را در کوادکوپتر با انواع مختلف باتری بررسی نماییم تا ببینیم با هر باتری چه مدت می توانیم پرواز نماییم . امید است با استفاده از این آموزش بتوانید مدت زمان پرواز انواع مولتی روتور با وزن ها و تجهیزات مختلف را به راحتی محاسبه کنید .

آموزش محاسبه تایم پرواز کوادکوپتر

.

جزئیات  این مقاله ی آموزشی  :

.

نوع آموزش : فیلم آموزشی

زبان فیلم آموزشی : فارسی

فرمت فایل آموزشی : mp4

مدت زمان فیلم آموزشی : ۳۰ دقیقه

منبع آموزش : سایت مولتی متر

.

در صورتی که آموزش های جلسه اول و دوم راهنمای خرید تجهیزات کوادکوپتر رو مطالعه کرده باشید دیدید که ما مطالبی در مورد پارامترهای اسپید کنترل ، موتور براشلس و باتری آموزش دادیم . در صورتی که این آموزش ها را مطالعه نکردید می توانید از لینک های زیر به آموزش های جلسه اول و دوم دسترسی داشته پیدا کنید .

.

– راهنمای خرید موتور ، اسپید کنترل و باطری برای مولتی روتور ها – جلسه ۲
– راهنمای خرید موتور ، اسپید کنترل و باطری برای مولتی روتور ها – جلسه ۱ 

.

حال که با جلسه سوم در خدمت شما هستیم قصد داریم در این جلسه مطالبی در مورد محاسبه تایم پرواز یک کواد کوپتر با باتری ۲۷۰۰ میلی آمپری ، ۵۳۰۰ میلی آمپری و ۷۰۰۰ میلی آمپری را با هم بررسی کنیم و ببینیم با هر کدام از این باتری ها چه مدت زمان می توانیم پرواز داشته باشیم . که با استفاده از این آموزش شما قادر خواهید بود برای هر نوع کواد با وزن های مختلف و تجهیزات گوناگون زمان پرواز را محاسبه کنید .

در این جلسه نکات مهمی که در خرید باتری و موتور و اسپید کنترل نیاز است به آنها توجه کنیم را خدمتتون کامل آموزش خواهیم داد .

.

دانلود جلسه سوم مقاله آموزشی راهنمای خرید موتور اسپید کنترل و باطری برای ربات های پرنده (محاسبه مدت زمان پرواز )  :


دیدگاه های ثبت شده برای این مقاله