مولتی متر
 • MultiMetr Telegram
 • telegram
صفحه اصلی » فیلم های آموزشی » ماژول ها » دانلود پروژه راه اندازی سنسور دماسنج LM35 با آردوینو

دانلود پروژه راه اندازی سنسور دماسنج LM35 با آردوینو

در این پروژه آموزشی که در قالب یک فیلم آموزشی تهیه شده است قصد داریم شما را با نحوه ی ساخت یک دماسنج دیجیتال آشنا کنیم . دما سنجی که شما قادر خواهید بود دمای محیط مورد نظرتان را بر روی LCD نمایش دهید و در بازه های دمایی خاص دستورات کنترلی را به دستگاه های مختلف از قبیل دمنده ، هیتر یا کولر ارسال نمایید و دما را در محدوده ی مورد نظر ثابت نگه دارید .

دانلود پروژه راه اندازی سنسور دماسنج LM35 با آردوینو

دانلود پروژه راه اندازی سنسور دماسنج LM35 با آردوینو

.

و یا حتی قادر خواهید بود دمای خوانده شده را به صورت وایرلس به یک میکرو دیگر بفرستید که در این صورت کافی است این پروژه را با پروژه راه اندازی ماژول NRF24 که در سایت قرار داده شده ترکیب کنید و این پروژه ی جدید را بسازید .

.

در این پروژه که به صورت فیلم آموزشی تهیه شده است در ابتدا با دستورات و روش راه اندازی این سنسور آشنا خواهید شد . سپس در ادامه اقدام به ساخت یک پروژه کنترل دما واهیم کرد که در بازه دمایی خاص سیستم های حرارتی برودتی و … را به صورت کاملا اتوماتیک کنترل خواهد کرد .

.

شما در انتها قادر خواهید بود علاوه بر فیلم آموزشی ساخت این پروژه به صورت قدم به قدم ، تمامی سورس ها و فایل های مورد استفاده در این پروژه را نیز دانلود کنید .

.

تصاویری از پروژه دماسنج دیجیتال با سنسور LM35 :

.

دانلود پروژه راه اندازی سنسور دماسنج LM35 با آردوینو 1

دانلود پروژه راه اندازی سنسور دماسنج LM35 با آردوینو ۱

.

.

با خرید این پروژه به فایل های زیر دسترسی خواهید داشت :

.

دانلود سورس برنامه به زبان آردوینو

دانلود توضیحات خط به خط برنامه به زبان فارسی

دانلود شماتیک پروژه

سایر فایل های کمکی استفاده شده در این پروژه

.

 دیدگاه ها

 1. نام کاربری : MOH3EN

  سلام
  من دنبال پروژه کنترل دما بودم و در توضیحات این پروژه نوشته شده (اقدام به ساخت یک پروژه کنترل دما واهیم کرد که در بازه دمایی خاص سیستم های حرارتی برودتی و … را به صورت کاملا اتوماتیک کنترل خواهد کرد.) اما هیچ خبری از کدهای کنترل نیست؟! و فقط نمایش دما است.
  درضمن گفته شده در فیلم آموزشی اما خبری از فیلم هم نیست؟!

  • نام کاربری : Admin

   با سلام و احترام

   ایمیلتون رو دوباره چک کنید لینک فیلم های آموزشی پروژه کنترل کننده اتوماتیک دما + فیلم آموزشی برنامه نویسی این پروژه کنترل کننده دما براتون ارسال شد .