دانلود پروژه ی ساخت برد آردوینو به زبان فارسی


میکروکنترلرها
mahdi1992
۲۰ مهر ۱۳۹۸
0
0 نظر

در این پروژه آموزشی قصد داریم شما را با نحوه ی ساخت یک برد آردوینوی دست ساز با هسته ATmega328 را آشنا کنیم . در این پروژه فایل پروتئوس آماده در اختیار کاربر قرار می گیرد و آموزش ساخت فیبر مدار چاپی و نحوه ی چاپ راهنمای پورت ها نیز برای کاربران عزیز آموزش داده خواهد شد .

دانلود پروژه ی ساخت برد آردوینو به زبان فارسی

دانلود پروژه ی ساخت برد آردوینو به زبان فارسی

.

اگر به قیمت بردهای آردوینو نگاه کرده باشید متوجه می شوید که کمترین قیمت را بردهای آردوینو نانو نوع چینی دارند اما مشکلی که این برد ها دارند کیفیت پایین آنها می باشد که بعد از مدتی کیفیت و کارایی خود را از دست می دهند و دیگر قابل استفاده نیستند. و تنها راه دور انداختن این برد ها می باشد .

اما در این بردی که ما قصد داریم آن را برای شما طراحی کنیم همانند برد آردوینو UNO می باشد که شما به راحتی قادر خواهید بود با سیم های جامپر با پین ها کار کنید .

علاوه بر قابلیت بالا کیفیت بالای قطعات اشاره نمود که به این راحتی ها این برد شما را ترک نخواهد کرد . حتی قابلیتی که این برد دست ساز دارد این است که در صورتی که یکی از قطعات سوخت به راحتی می توانید آن قطعه را تعویض نموده و از آن برد دوباره استفاده کنید.

از ویژگی دیگر این برد می توان به قیمت پایین آن اشاره نمود که گرانتریین قطعه آن میکروکنترلرATmega328 می باشد که قیمتی در حدود ۷ هزار تومان و یا کمتر را دارد.

ویژگی دیگر این برد دارا بودن راهنمای خروجی پین ها می باشد .

.

از دیگر ویژگی های این برد هم می توان به موارد زیر اشاره کرد :

.

۱- دارای پین های اتصال راه اندازی ماژول LCD nokia 5110  که مستقیم بر روی برد نصب می شود .

۲- قابلیت اتصال ماژول هایی همانند NRF به برد .

۳ – دارای ۲ تغذیه ی خروجی ۳٫۳ ولت .

۴- قابلیت اتصال ولتاژ تا ۱۲ ولت به برد .

.

.

دانلود فایل پروتئوس و فایل های مربوط به فیبر مدار چاپی :

Download


دیدگاه های ثبت شده برای این مقاله