دانلود فریمور و نرم افزار GUI فلایت کنترلر MultiWii


مطالب متفرقه
مولتی متر
۲۱ مهر ۱۳۹۸
۰ بازدید
۰ نظر

فلایت کنترلر MultiWii یکی از فلایت کنترلر های موجود در بازار می باشد که به صورت متن باز روانه بازار شده است . که به دلیل متن باز بودن این فلایت کنترل کاربران می توانند در صورت نیاز تغییرات مورد نظر خود را بر روی این فلایت کنترل پیاده سازی کنند . ولی در صورتی که نیاز به قابلیت خاص ندارید نیاز به ایجاد تغییرات بر روی هسته و برنامه نویسی فلایت کنترلر ندارید و شما برای ساخت پرنده کافیست فایل فریمور که همان سورس این فلایت کنترل می باشد را از پایین دانلود کرده و بر روی فلایت کنترل خود آپلود کنید .

دانلود فریمور و نرم افزار GUI فلایت کنترلر MultiWii

بعد از آپلود برنامه در داخل فلایت کنترل نیاز به کانفیگ و کالیبره سنسور ها می باشد که برای اینکار شما باید از نرم افزار GUI فلایت کنترل مولتی ویی استفاده کنید که در ادامه این آموزش این نرم افزار برای سیستم های های ویندوز و لینوکس نیز قرار داده شده است و می توانید فایل ها را با لینک مستقیم از سایت مولتی متر دانلود کنید .

 

قابل ذکر است که برای اجرای نرم افزار GUI MultiWii شما باید حتما جاوا را نیز بر روی سیستم عامل خود نصب نمایید در غیر اینصورت در زمان اجرای نرم افزار GUI MultiWii با خطا مواجه خواهید شد .

 

و در صورتی که قصد دارید فلایت کنترل مولتی وی را خودتان با قیمت بسیار پایین بسازید می توانید از این آموزش استفاده کنید :

.

آموزش ساخت فلایت کنترل MultiWii

.

دانلود فایل ها :

.

فایل فریمور ( سورس کد ) و فایل Multiwii GUI :   دانلود

.