مولتی متر
  • MultiMetr Telegram
  • telegram

مولتی متر • FPV

قسمت دوم : راهنمای خرید دوربین FPV برای کوادکوپتر/مولتی روتورها

در قسمت دوم راهنمای خرید دوربین FPV برای کوادکوپتر/مولتی روتورها قصد داریم ادامه جلسه اول راهنمای خرید دوربین FPV برای کوادکوپتر و مولتی روتورها رو برای کاربران سایت مولتی متر قرار دهیم . پس در صورتی که قسمت اول این آموزش رو مطالعه نکردید از شما دعوت می کنیم که ابتدا قسمت اول راهنمای خرید دوربین FPV برای مولتی روتورها رو مطالعه کنید و سپس به سراغ این قسمت بیاین .

قسمت دوم راهنمای خرید دوربین FPV برای کوادکوپتر/مولتی روتورها

قسمت اول : راهنمای خرید دوربین FPV برای کوادکوپتر/مولتی روتورها

برای اینکه یک اوپراتور پرواز بتواند به صورت لحظه ای تصاویر ارسالی از پرنده خود ( مولتی روتورها و هواپیماهای مدل ) را ببینید نیاز به تجهیزات FPV از قبیل فرستنده و گیرنده ی تصویر ، نمایشگر و دوربین دارد . در این پست آموزشی قصد داریم در مورد انتخاب یک دوربین FPV مناسب برای شما مطالبی قرار دهیم . با توجه به اینکه دوربین های FPV گوناگونی در بازار موجود می باشد باید ما با توجه به نیاز شخصی و بودجه گزینه مناسب را انتخاب کنیم .

قسمت اول : راهنمای خرید دوربین FPV برای کوادکوپتر/مولتی روتورها

آموزش حل مشکل نویز در سیستم انتقال تصویر FPV کوادکوپتر

سلام دوستان در خدمت شما هستیم با یه آموزش کاربردی دیگه در زمینه کوادکوپتر و هواپیماهای مدل . خوب اگه به تازگی بر روی هواپیما مدل خودتون یا کوادکوپترتون دوربین و فرستنده تصویر که به اختصار FPV گفته میشه نصب کردید شاید براتون پیش بیاد که با افزایش دور موتورها تصویر دریافتی شدیدا نویز می گیره یا کلا قطع میشه که دلیل نویز گرفتن هم چیزی جز تاثیر و ایجاد میدان مغناطیسی توسط اسپید کنترل ها و موتور های براشلس نیست که این نویز در سیستم انتقال تصویر مشکلات بسیار زیادی ایجاد می کنه و باعث میشه که در سیستم انتقال تصویر نویز شدید یا قطعی به وجود آید که در ادامه روشی راحت و ارزان قیمت برای حل این مشکل براتون معرفی خواهیم کرد .

آموزش حل مشکل نویز در سیستم انتقال تصویر کوادکوپتر FPV

آموزش حل مشکل نویز در سیستم انتقال تصویر کوادکوپتر FPV

دوره ی آموزشی ساخت فرستنده و گیرنده ۵٫۸ گیگاهرتزی تصویر

در این فیلم آموزشی که به صورت یک دوره آماده شده است کاربران عزیز سایت می توانند اقدام به ساخت یک فرستنده صوت و تصویر ۸ کاناله با فرکانس کاری ۵٫۸ گیگاهرتز و یک گیرنده تصویر ۳۲ کاناله ۵٫۸ گیگاهرتزی با قابلیت جست و جوی خودکار کانال ها و انتخاب بهترین کانال نمایند . این دوره ی آموزشی به زبان فارسی بوده و برای اطلاع از جزئیات این دوره ی آموزشی به ادامه این مطلب مراجعه کنید .

دوره ی آموزشی ساخت فرستنده و گیرنده 5.8 گیگاهرتزی تصویر

دوره ی آموزشی ساخت فرستنده و گیرنده ۵٫۸ گیگاهرتزی تصویر