مولتی متر
صفحه اصلی » قوانین استفاده از سایت

قوانین استفاده از سایت

استفاده از آموزش های سایت به منزله قبولی تمامی قوانین سایت می باشد .

.

وب سایت مولتی متر جهت ارائه خدماتی مشخص به کاربران در محیطی پرنشاط و پرمحتوا و با احترام گذاشتن به حقوق همدیگر جهت پیشرفت کشور ایجاد گردیده و سعی می نماییم تا حد امکان رضایت کاربران را فراهم نماییم و انتظار داریم کاربران نیز به حقوق سایت و به حقوق دیگران احترام بگذارند.

قوانینی که در زیر نگاشته شده اند ، به معنی کم کاری در ارائه خدمات مطلوب نیست.

استفاده از مطالب و آموزش های سایت و ثبت نام در سایت ما به معنی قبول تمام قوانین سایت مولتی متر می باشد .

قبل از استفاده از امکانات سایت شما باید این توافقنامه را مطالعه، قبول و رعایت فرمایید و درصورت عدم رعایت قوانین کلیه مسئولیت های ناشی به عهده ی خود کاربر خاطی می باشد و سایت مولتی متر هیچ تعهد و مسئولیتی در این قبال متعهد نمی گردد.

.

قوانین سایت مولتی متر :

.

۰۱ – کاربر موظف است از نام و نام خانوادگی و مشخصات حقیقی در هنگام ثبت نام استفاده نماید و در هنگام ثبت نام از حروف لاتین برای نام و نام خانوادگی استفاده نکند.

۰۲ – مسئولیت های ناشی از استفاده غیر مجاز از فیلم های آموزشی ، مقالات آموزشی و دوره های آموزشی به عهده ی خود کاربر می باشد و مجموعه ی مولتی متر هیچ گونه مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت .

۰۳ – هر گونه کپی برداری از مقالات و فیلم های آموزشی سایت ، چه به صورت کلی و چه به صورت جزئی شرعا و قانونا حرام بوده و در صورت مشاهده بدون اخطار قبلی از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

۰۴ – با توجه به در نظر گرفتن کف قیمت برای آموزش ها ، استفاده از آموزش فقط برای خود کاربر مجاز است و در صورت استفاده چند نفره و یا گروهی از آموزش های سایت ، ما هیچ گونه رضایت قلبی برای اینکار نداریم .

۰۵ – استفاده از آموزش های سایت برای مقاصد تجاری شرعا و قانونا حرام می باشد و از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

۰۶ – در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید از طریق راه های ارتباطی با پشتیبانی سایت ارتباط برقرار کرده و اقدام به حل مشکل خود نمایید و در صورت هر گونه فحاشی و استفاده از کلمات رکیک که به دور از شان یک انسان در زمان حل مشکل ، موجب مسدود شدن کامل حساب کاربری فرد خاطی شده و مجموعه ی مولتی متر هیچ گونه مسئولیتی در قبال این کاربران نخواهد داشت .

۰۷ – مهدی صحبتی ها متعهد می شود در صورت وجود مغایرت توضیحات مرتبط با آموزش های موجود در سایت با خود فیلم های آموزشی ، تمامی هزینه ی پرداختی کاربر را به صورت کامل بازگرداند .

۰۸ – کاربران می بایست فقط از یک حساب استفاده نمایند و از ایجاد اکانت های اضافی خودداری نمایند. در صورت مشاهده تمامی حسابهای کاربری فرد حذف شده و تمام دسترسی های وی قطع خواهد شد.

۰۹ – وب سایت مولتی متر موظف به معتبر نگه داشتن لینک آموزش های خریداری شده تا ۳ ماه بعد از خرید توسط کاربران می باشد . لذا کاربران باید ططی این ۳ ماه آموزش های خریداری شده خود را دانلود نمایند .

۱۰ – ثبت نام و استفاده از آموزش ها با هر زبان ، نژاد و محل سکونتی در سایت  آزاد است .

۱۱ – تمامی اعضا باید توجه کافی را برای نگه داری از پسورد خود داشته باشند.

۱۲ – توهین به هر شخص ، نژاد ، قوم و زبانی در این سایت ممنوع می باشد.

۱۳ – این قوانین ممکن است بعد از مدتی با توجه به سیاست های سایت و بدون اطلاع قبلی عوض گردد پس لطفا هر چند وقت یکبار قوانین را مطالعه نمایید. تا حد امکان سعی می شود قوانین تغییر پیدا نکند و درصورت تغییر اطلاع داده شود.

.

استفاده از آموزش های سایت به منزله قبولی تمامی قوانین سایت می باشد .

 دیدگاه ها